| Claustx a întrebat:

Bună TPU! Am un laptop Asus X551M la care nu mai merge touchpad-ul, se mișcă în lag. Am încercat tot felul de variante, am reinstalat Windows-ul, am reinstalat programul, am ajustat senzitivitatea, am desfăcut laptop-ul și l-am curățat. Garanția a expirat, cât credeți că mă costă dacă îl duc la reparat?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

200 LEI CUMPERI DE PE olx o carcasa cu totul de la dezmembrari
si gata acum ai toate piesele de plastic inca o data
si acum indierent ce se mai intampla pe la carcasa ta gata ai de unde sa pui alta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in device manager si cauta-l