| xbload a întrebat:

Am un laptop medion akoya si am windows 7 professonal.
Am avastul ca program antivirus si aseara a inceput sa o ia razna. I-am dat scanare si a gasit 180 de virusi. Bun i am bagat in carantina.
Dupa am dat o reprnire si cand sa se aprinda a aparut " windows repair " bun am dat acolo si lam lasat....sa aprins pana la urma. Dupa cateva secunde ia aparut pe ecran mesajul " windows explorer has stopped working " si asta imi apare mere la fiecare 15-16 secunde.
Ce pot sa ii fac ajutati-ma va rog...

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Hei și eu am virus pe laptop dar pe mine nu mă deranjează pentru că nu știu să i curat că e foarte laguit leptopul și absolut nimic nu pot face decât să intru pe google și să îmi fac treburile. Când il pornesc îmi scrie la fel. Am Windows 7. Scoate-i bateria daca știi, sau când îți apare chestia aia sa pe enter de vreo 30 de ori și merge.