| AlexutzuCtza a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul. Am windows 8 pe el instalat si pana aseara a mers foarte ok. Azi cand l-am pornit, se blocase la incarcarea windows-ului, apoi l-am stins de la buton, l-am aprins si mi-a aparut la "Preparing Automatic Repair". Ce ii pot face? Daca il las, se face ecranul negru si imi apare doar mouse-ul pe ecran si nu pot face nimic. Am nevoie de ajutor. Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil s-a „bușit " windows-ul, problema fiind de la închiderea din buton. Eu zic să aștepți să se repare, dacă nu, recomand Windows 7 Ultimate. Colegii care au utilizat Windows 8 nu au fost deloc mulțumiți. O seară bună!

| AlexutzuCtza explică (pentru anonim_4396):

Ai idee cum pot salva tot de pe hard? adica aveam multe pe el si mai ales pe desktop foarte importante

| denrazvan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba din contra uni sunt foarte multumiti

| anonim_4396 a răspuns (pentru denrazvan):

Depinde,fiecare ce preferă!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexutzuCtza):

Http://www.google.ro/......Http?/url nu cred că este ceea ce vrei... Oricum, dacă dorești să reinstalezi windows-ul, te întreabă daca vrei să formatezi disk-urile. Salut!

5 răspunsuri:
| David417 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul daca nici asta nu merge incearca sa ii dai backup sau instaleaza alt windows.