| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Samsung np270e5g, m-am uitat la un film pe tv din el si mi s-a ars, din cauza cablului hdmi. S a ars placa? Care sunt costurile? Se aprinde dar nu afiseaza nimic.

3 răspunsuri:
| Zendom a răspuns:

Ai avut cumva un Shock de curent? alta posibilitate ar fi hdmi-ul sa fi fost stricat incearca sa pui laptopul la televizor din nou sa vezi daca merge asa

| BostanDaniel1974 a răspuns:

De unde sti ca s-a ars placa? ìncearca tasta de pornire si f2 in acelasi timp si daca merge optiunea repara laptopul de acolo

| Jocker125473 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Miroase a ars din laptop, si tv ul s-a ars, a iesit fum din el