| HULKNU1T3 a întrebat:

Am un prieten care ieri a implinit 16 ani. Contul lui de Google(cel cu care face YouTube) este gestionat prin Family Link. Problema e ca nu se poate conecta la StreamLabs pentru a-si face Link-ul de donatii. Nu poate sa iasa/sa stearga grupul de Familie din care face parte nici de pe contul parintilor si nici de pe contul lui. Cum ii poate contacta pe cei de la Google sa il ajute sau daca puteti da-ti voi o solutie. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Prietenul tau rtrebuia sa isi faca alt cont pentru streaming. Conturile facute prin family link nu pot fi scoase, doar sterse complet.

| HULKNU1T3 explică (pentru Wr3nch):

El l-a facut special pe asta pentru YouTube ca sa fie totul legit. ca a auzit el, ca daca afla astia de la Google ca are o alta varsta declarata ii inchid contul. si a vrut sa nu aiba probleme.

| Wr3nch a răspuns (pentru HULKNU1T3):

Nu inteleg. Ce varsta are?

| HULKNU1T3 explică (pentru Wr3nch):

A implinit ieri 16 ani.

| HULKNU1T3 explică (pentru Wr3nch):

Cand vrea sa stearga grupul ii zice ca nu se poate sterge deoarece este un membru care nu a implinit 16 ani