| TooSexy a întrebat:

Am si eu o problema. Nu ma pot conecta pe contul de Facebook. Ma puteti ajuta cu o solutie? Dau FUNDA! Am incercat sa resetez parola, imi da la fel. Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| artur99 a răspuns:

Pai acolo zice ca se uita peste documentele pe care le-ai trimis.
Nu cumva acum cateva zile te bloca facebookul si iti cerea o carte de identitate, pentru faptul ca aveai numele fals pe facebook?

| TooSexy explică:

Http://i.imgur.com/dzzmrYg.png Scuzati ca am uitat sa pun imaginea :)

| Barbura_Dora_1992 a răspuns:

Pai daca atunci cand ti-ai facut facebook-ul ti-ai bagat numarul de telefon poti sa incerci sa te loghezi cu numarul de tel.

| TooSexy explică (pentru Barbura_Dora_1992):

Nu ma pot loga nici cu numarul de telefon. Nu ma pot loga in niciun fel. Mereu imi arata aceeasi problema

| Bogdan_Bogdan_1993_quFB a răspuns:

Este o defectiune de la iei intra peste 3 ore si va mergewinking