| Devylgreen a întrebat:

Am un Samsung galaxi trend lite (s7392 SO 4.1.2) si nu merge sa fac actualizare din telefon - SETARI >- DESPRE >TELEFON- ACTUALIZARE SOFTWARE si cand dau acolo imi apare "se conecteaza la server " si dupa imi apare " Dispozitivul a fost modificat. Ce sa fac? Nu am instalat alt software de cand l-am cumparat. PS : telefonul este rootat din cauza asta?

1 răspuns:
| Heureuse a răspuns:

Poate nu are nici o actualizare existentă, Chiar dacă tu cauți încă nu este.