| Alexandra_Daniela_1992 a întrebat:

Am un Samsung s4 (cumparat anul trecut in martie) caruia i s-a umflat bateria. Pana azi nu am observat nimic la el, il tinem si in husa. azi cand l-am scos de la incarcat ecranul era negru iar ecranul dezlipit, iesit din el. am scos husa si imediat mi-a iesit bateria umlata. In partea de sus a ecranului am vazut ca este crapat. Oare daca as cumpara o alta baterie ar mai functiona? A afectat intr-un fel ecranul? Amincercat sa-l deschid, vibreaza cand se deschide dar nu apare nimic... multumesc si astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Din ce ai scris rezultă faptul că husa era destul de strânsă de telefon și astfel nu s-a putut deschide capacul de pe spatele telefonului și astfel s-a crăpat partea din față cu tot cu ecran. Ecranul este foarte puțin flexibil dar sunt șanse ca telefonul să funcționeze încontinuare. Sigur găsești undeva unde să faci o probă.

| Georgeeeeeeeeee a răspuns:

Așa am pățit și eu și am cumpărat alta baterie și a funcționat în continuare... la mine era doar fisurat ecranul nu stiu la tine cum e dar ai foarte mari șanse după ce pui alta baterie sa funcționeze