| MariuszFyrstenberg a întrebat:

Astazi umblam pe telefon (Samsung Galaxy Express 2) si dintr-o data s-a stins. I-am scos bateria, l-am bagat la incarcat, dar nimic. Imi arata ca porneste, vibreaza putin, iar apoi ecranul ramane negru. Are cineva idee ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai probabil e un defect hardware, dar poate fi si firmware.
Ideea e aceeasi, trebuie dus la un service specializat

6 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Încearcă să intri în boot mode sau download mode dacă nu funcționează înseamnă că e mortă bateria și trebuie să o lași o perioadă la încărcat sau să o schimbi.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, s-a cam stricat. Du-l la garantie.

| dulgherunicu a răspuns:

Ti-a cazut softul, reinstaleaza-l

| Diaana17 a răspuns:

Da, am pățit și eu asta. S-a dus, gata-i pita lui. Sper că te-am lămurit, noapte bună!

| Fatacuflori a răspuns:

Deviruseaza l

| Fatacuflori a răspuns:

Du l la un servis si deviruseaza l