| justroro a întrebat:

Nu mi se mai deschide telefonul(Samsung star 3).l-am scos de la incascat, ecranul s-a aprins si s-a inchis imediat si nu se mai deschde nici cum.s-a mai deschis pentru o secunda dupa ce i-am scos bateria si am pus-o la loc dar s-a inchis la loc.l-am pus la incarcat si cu si fara baterie si tot nu merge.am ce sa ii fac sau singura solutie e sa il duc la un service?

3 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Poate memoria e prea ocupata. Lasa-l cateva zile asa, mai incearca sa-l pui la incarcator si daca tot nu merge va trebui sa mergi la service.

| LullyKaulitz a răspuns:

Poate i s-a ars bateria sad

| bodanflorin a răspuns:

Cred ca ii de la soft.Mai bine du-te la un servis de telefoane si iti zice exact acolo ce arewinking