| Katakimiku a întrebat:

Deci am un telefon NOKIA 5800 Xpress Music.
Astazi am iesit afara cu niste prietene si nu prea mai avea baterie. Cand am ajuns acasa era oprit si l-am pus la incarcat.
Dupa ce l-am scos de la incarcat tot asa era si acum se deschide doar daca il pun la incarcat si imi arata o imagine cu NOKIA [fundal alb] si imi arata si ca e bateria full.
Ce sa ii fac? crying

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Inchide, scoate bateria dupa care pune inapoi si reporneste telefonul.

| puffii548 a răspuns:

Lasa-l la incarcat cum se face cu orice telefon cand e nou. Vreo 12-16 ore dar sa fie inchis. Apoi deschide-l si sigur va merge. Fundalove struck?