| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon HTC explorer si vreau sa stiu ce trebuie sa fac, ca atunci cand sun pe cineva si persoana respectiva vorbeste la telefon sa-mi apara ca este in asteptare, ca vorbeste la telefon..Am activat apelul in asteptare dar daca eu sun pe cineva si vorbeste la telefon mie nu-mi apare, suna normal.Ce as putea face? FUNDA!

14 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Da pentru ca si persoana respectiva are setat Apel in asteptare intelegi daca nu ar avea setarea asta ti-ar fi aprut Ocupat in alta convorbire ori Busy asa ca nu te ingrijora.

| rapto88 a răspuns:

Id meu de mess si vorbim antoandrei@ymail.com

| rapto88 a răspuns:

Can vorbesti la telefon te uiti pe ecran si vezi ca zice daca nu zica cand vorbesti cu cineva dai la optiune si vezi cati apare sper ca te-am ajutat id meu de mess antoandrei@ymail.com

| habarnista a răspuns (pentru rapto88):

Buna metoda de agatat smug

| rapto88 a răspuns:

Id meu de mess antoandrei@ymail.com

| Julyett a răspuns (pentru Roibu):

Nu cred ca ai inteles ce am vrut sa zic. nu ma ingrijorez vreau doar sa-mi apara pe ecran"in asteptare" sau ceva de genu.

| Julyett a răspuns (pentru rapto88):

Asta e problema nu apare nimic daca pers vb la telefon. suna normal ca si cum nu ar vorbi la telefon.

| rapto88 a răspuns:

Adauga-ma la prieteni

| Roibu a răspuns:

Atat timp cat el/ea/ei au setata aceasta nu iti va aparea acum depinde si de model de telefon eu de ex am un HUAWEI G7010 si cad cineva este ocupat mie imi apare Utilizator Ocupat Apel In Asteptare.

| Julyett a răspuns (pentru Roibu):

Probabil depinde de telefon, pentru ca am un samsungGT3370 si apare "asteptaree activata" atunci cand vorbeste.

| Roibu a răspuns:

Deci inseamna ca eu am dreptate ca depinde de telefon.
Daca e asa cum am mai spus inseman ca eu am dreptate.
Daca vrei imi dai funda daca nu nu tu decizi si voi respecta decizia ta.

| Julyett a răspuns (pentru Roibu):

Pai chestia asta o stiam. voiam sa o rezolv eu!

| daryan2017 a răspuns (pentru Julyett):

Ai rezolvato cu aceasta problema

| daryan2017 a răspuns:

Acest telefon, nu are aceasta functie, degeaba te chinui