| Ruxxy a întrebat:

Am un BlackBerry 9300 si am o problema care ma deranjeaza. Daca sun pe cineva, iar acea persoana vorbeste cu altcineva si are apelul in asteptare activat, telefonul meu nu imi arata ca acea persoana vorbeste. Vreau sa stiu daca pot rezolva problema asta din setarile telefonului, sper ca ma puteti ajuta. Multumesc.

2 răspunsuri:
| OROw a răspuns:

Nu se poate la niciun telefon asa ceva iti arata doar ca este in asteptare nimic mai mult! primesc si eu funda?

| Ruxxy explică (pentru OROw):

Tocmai asta e problema, ca nu imi arata ca este in asteptare!