| Profeanu_Ileana_1994 a întrebat:

Matusa mea are activat apelul in asteptare, deci daca o suna cineva si e deja intr-o convorbire, ea vede cine o suna, si persoana respectiva poate nici nu-si da seama ca e ocupata, ca ii intra ton de apel normal. Lucrand ca liber profesionist, nu e prea ok sa ii dea respins. Am incercat sa dezactivez apelul in asteptare, dar asa matusa mea nu e instiintata pe telefon daca a fost sunata in timpul unei convorbiri. Deci cum s-ar putea ca persoanei care o suna sa ii dea apel ocupat, dar totusi ea sa poata vedea cine a sunat-o? E in reteaua Orange, cu telefon Samsung J5. Va multumesc!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Apelezi #43# si ar trebui sa iti dezactiveze apelul in asteptare.