| AHappyDay a întrebat:

Am windows 7 professional cu licenta si este in limba engleza. As vrea sa il fac in romana dar am auzit ca nu se poate decat cu vistalizatorul. Unii spuneau ca daca folosesti vistalizatorul pierzi licenta la windows. Este adevarat,?

5 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Incearca windows romanian interface pack sau asa era cu programul asta inainte imi facea windowsul in romana acum vreo 3-4 ani sau 5

| AHappyDay explică (pentru BANN3R):

Da, dar daca il folosesc pierd sau nu licenta la windows?

| AHappyDay explică (pentru BANN3R):

Acolo explica doar pentru windows 7 ultimate. Doar el merge cu metoda aia. Windows 7 professional, nu merge. Poate doar cu vistalizator. Si te rog sa imi raspunzi direct la intrebare.

| BANN3R a răspuns (pentru AHappyDay):

Licenta nu ar trebui sa o pierzi in nici un fel. oricum sfatul meu e sa iti faci backup la windows pentru a putea reveni in caz de probleme.