| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa vand acest laptop: http://goo.gl/pxX6fQ pe care l-am cumparat in vara lui 2015, l-am luat nou si il am intr-o conditie perfecta.
Cam cat as lua pe el?
Si merita sa mai pun inca 200-300 de lei si sa cumpar un calculator in loc de un laptop?
Inca ceva link-ul acela duce doar sa vedeti laptop-ul nu este cel pe care vreau sa il vand.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Merita sa mai pui inca 1000 de lei si sa iei un calculator happy

| Bandit288 a răspuns:

Pe laptop ala ai lua 600 lei. cu 4gb RAM am si eu dar 250GB HDD, la tine e 750GB HDD. E mai bun ca al meu laughing

| mihai69 a răspuns:

Având în vedere că prețurile la laptopuri refurbished sunt foarte bune (ex. -900 lei pe un i5 cu 4GB și SSD de 120 GB cu win 10 licențiat, cu garanție) fă și tu socoteala cât poți să iei (nu cât poți să ceri) pe al tău (care nici garanție nu mai are). Să mai spun și că opinia utilizatorilor despre el e jalnică?
PS diferența dintre un laptop și un PC cu specificații similare nu e chiar așa mare. Dacă ai nevoie de mobilitate, alege laptop; dacă vrei să poți face upgrade ulterior, alege PC.