| Hum1lREALIDAD a întrebat:

As dori sa cumpar un laptop HP dv5, merita 28 mil? http://www.laptopsarena.com/wp-content/uploads/hp-laptop -computers.jpg

Răspuns Câştigător
| alexsker a răspuns:

Pentru tot ce are el (Notebook HP Pavilion dv5-1111en Entertainment, Turio X2 Ultra Dual-Core ZM-82, 2. 2 Ghz, 15. 4 WXGA, 3GB, 320GB, ATI RADEON HD 3450 512MB, DVD SuperMulti DL, 802. 11 b/g, bluetooth, Altec Lansing Speakers, 6 cell battery, remote, Windows Vista Home Premium
) s-ar merita doar 25... Dar in general asa se vinde prin magazine, sfatul meu ai fi sa te duci direct in fabrica... Dar oricum se merita!