| always4u a întrebat:

As vrea da dau resetare continut si configurari pe un iphone 4, dar nu inteleg ce inseamna sa resetez configurarile, poate cineva sa imi explice? Funda; 3

Răspuns Câştigător
| dwwaandrwa a răspuns:

Daca iti resetezi telefonul risti foarte mult sa iti dispara toate pozele si ce mai ai tu in telefon. Avantajul e ca vei avea un telefon $ nou nout ". cel mai bine ar fi intai sa iti salveti toate chestiile tale din telefon pe calculator sau pe un card de memorie

2 răspunsuri:
| maniac5000 a răspuns:

Pai continut, inseamna poze, muzica, jocuri...
Configurarile sunt resetarile ..pe care le-ai facut tu telefonului, daca il resetezi el va reveni la setarile din fabrica.

| Mesca_Cristina_1998 a răspuns:

Resetezi totul din telefon. Muzica, jocuri, poze. revine la setarile din fabrica