| cia021 a întrebat:

Daca dau resetare continut si configurari la iPhone 3GS mi se sterg contactele, notitele sau aplicatiile? Cine raspunde repede si bine funda

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca ai contactele pe sim sigur nu vor disparea, dar daca le ai in tel nu stiu.De obicei cand dai resetare continut si configurari ar trebui sa-ti reseteze doar setarile, sa ti le dea pe alea ale fabricantului

| lucifer636 a răspuns:

Ati va sterge tot ce ai pe tel, daca contactele le ai pe sim nu se vor sterge.