| EdyLoKo a întrebat:

Buna TPU as vrea sa schimb un PC pe un laptop, Pc-ul e Dell optiplex 740, hdd 160 gb, 2 gb ram ddr2, placa video nVIDIA Gforce 7200/7300, CPU- AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core (up to 5200+ 2. 6GHz, 2 x 1MB L2 cache), NETWORK CONTROLLER Integrated Broadcom 5754 Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 solution with Remote Wake Up and PXE support, CHIPSET NVIDIA Quadro NVS 210S Chipset (North Bridge), nForce 430 (South Bridge)

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Detalii despre laptop?

| EdyLoKo explică (pentru CPAElites):

Sa fie asemanatoare cu Pc-ul meu, daca e cazul dau si diferenta

| EdyLoKo explică (pentru CPAElites):

Ai Laptop la schimb?

| CPAElites a răspuns (pentru EdyLoKo):

Nu...Nu am inteles intrebarea....am crezut ca vroiai sa faci schimb.te-am intrebat detalii despre laptop sa-ti spun daca merita.

| EdyLoKo explică (pentru CPAElites):

Aaaa nu-i nimic, mersi oricum big grin