| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare cum se instaleaza driver pentru net broadcom netextreme bcm4401-ai integrated fast ethernet controller? mersi funda.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Il downloadezi intotdeauna de la firma producatoare. Uite aici: http://www.broadcom.com/support/ethernet_nic/4401.php Dai click pe fisierul downloadat si se instaleaza singur. Apoi restartezi comuterul si gata. Daca nu merge inseamna ca este un defect al Widowsului sau unul fizic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Corect era sa-mi multumesti pentru raspuns. Lipsa de educatie te face sa nu stii asta. Nu te chinui sa-mi raspunzi pentru ca ti-am dat ignore. Vreau sa nu mai raspund idiotilor.