| B3stgirl a întrebat:

Buna TPU.As vrea su eu niste statusuri frumoase care nu se gasesc pe toate site-urile, sa fie mai speciale.
Nu vreau link-uri, dau funda la cele care imi placwinking

Răspuns Câştigător
| puffa_6346 a răspuns:

Bunatongue
Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x

Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea

~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!; X

Loveste direct, asigura`te sa fie perfect! Asculta tot, NU crede nimic, Asa castigi respect!

->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tarehappy.
Daca taci, lumea te va lua de fraiera happy iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat
In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut.
TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt copil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis; x
Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul` inchiss
Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii`batting eyelashes
Iubeste`o nu`mi pasaa, Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing
Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant, in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele

11 răspunsuri:
| JBeebsAndUsher a răspuns:

"Daca peNtru un mOmenT ai kreZut ca O poti diStruGe priVeste`O acum zaMbeste si e dulce"

asta SuNt Eu. Nu Am Ce Sa'Ti FaC. Nu PoT Fi CuM aI vIsAt"

"FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa.

"O fata care n`o sa te tradeze. O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti`O fenteze. O fata care e mereu langa tine. O fata a carei privire iti va face bine"

"Nevoia este un indemn catre idee Si ideea, indemnul catre actiune

Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace smug"

»-(¯`v´¯)-»Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Si crezi ca nu mai stii cine sunt? Si crezi prost fraiere ca tot viata ta sunt!»-(¯`v´¯)-»

| Daisy_5316 a răspuns:

Hey:*

Nu poţi avea totul. Unde l-ai pune?

Ai un pistol în buzunar sau doar te bucuri că mă vezi?

I want just the impossible!

Viaţa plicticoasă pare mai lungă.

Nu pot scăpa de mine, de-o viaţă îmi sunt ostatică!

Prietenia noastră e ca Luna, nu o vedem zilnic, dar ştim că e pe-aproape!

You want a piece of me! Hey, boy, nothing is for free!

Good girl, bad intetions!

Când toată lumea îţi dă dreptate, ori eşti al naibii de deştept, ori eşti patron!

Aici ar trebui sa fie o propozitie desteapta. thinking

Doar un moment in pielea ei ar fi de-ajuns sa-ngheti!

sper sa iti fie de ajutor:*

| Andra_7834 a răspuns:

Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang / pretenia e un ocean ce multi vor sa il treaca dar pana la celalalt mal se ineaca \ iubirea te ridicaiubirea te coboara iubirea iti da viata iubirea te omoara sper sati placa cei care macritica ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata daca nu-ti plac spune ceea ce simti tu in momentul de fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ce site aveti status astea...

mai ale puffA

| 11alinutza11 a răspuns:

Daca scoala ar fi tigara si profesori tutun happyhappy as funa la nebunie sa ramana numai scrum

| Adriiianaaa a răspuns:

Experienta este cel mai prost invatator. Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile.

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge.

Chiar daca m-ai parasit si ai plecat. Inima mea tot pe tine te vrea happy.

Poti sa imi iei tot ce vrei, sa faci ce vrei cu mine, dar visele si sperantele mele nu au limite!

Pritetenia se bazeaza pe adevar, dar de multe ori minciuna invinge. happy.

| Refuse a răspuns:

Daca mai ai nevoie, am statusuri foarte frumoase, dar vreau funda in schimb:*

| GiaNina29 a răspuns:

Atunci cand te vad, incep sa zambesc. Atunci cand te sarut, Din ce in ce mai mult Te iubesc.

Daca chiar credeai ca nu pot traii fara tine, uita-te la poza mea si zi-mi ce vezi? Fericire? Da happy. Dar fara tine.

Chiar daca problemele apar. Avem prieteni care incet incet le fac sa dispar.

Si atunci cand esti pe cale sa-ti pierzi speranta. Aduti aminte ca ea nu moare niciodata. Oricat de pierduta ar fi, ea traieste mereu in tine si te sustine.

Tot ce e frumos dureaza o clipa. Tot ce e urat parca nu se mai termina.

Geloasa? Da. De ce? Pentru ca ELE imi dau motive.
Egoista? Da. De ce? Pentru ca esti doar al meu.
Te iubesc? Da. De ce? Nu ma intreba. Esti perfect pentru mine si atat.

Am inceput sa cred in ingeri, atunci cand te-am vazut dimineata alaturi de mine si m-ai luat in brate. Pe frunte m-ai sarutat si de la pieptul tau nu m-ai lasat.

Oricate probleme ar aparea. Obstacolele nu vor fi o problema pentru mine. Am increderea, puterea si indiferenta care is cu mine mereu!

Funda te rogbig grin is facute de mine, acum pe lochappy

| IonelaaaS a răspuns:

Un duh mi-a promis ca imi indeplineste trei dorinte.Eu i-am spus ca nu imi trebui trei, nici macar de doua nu am nevoie, ci doar una:Mi-as dori sa te am e tine pe veci

Daca ar cadea cate o stea de fiecare data cand ma gandesc la tine nu ar mai fi stele pe cer. Daca te vei uita in seara asta pe cer si nu vei vedea nici o stea sa stii ce e din vina ta...pentru ca m-ai facut sa te iubesc asa mult

Sa te iubesc pe tine as face-o neincetat, nu-mi este greu si nici nu am uitat, ceva atat de dulce nu poate pieri, cuvantul Te iubesc chiar nu poate muri

La ce foloseste frumusetea fara inteligenta? bani fara fericire? zambetul fara sentiment? Viata mea fara tine?

| anca377 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa trec o data?

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute