| BruneTh a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase[inteligente]pentru baieti dar care nu se gasesc pe orice site. Fundoi! cele mai putin frumoase vot.

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Stiu ca sunt pe lume mii de flori love struck! Dar numai tradafirii imi dau fiori love struck! blushing. whistling.
ti-ai luat-o`n cap. ce pacat oh go on... acum estii` mai de *** :*. Ce s`a intamplat? ti-as fi spus ca` te iubesc. da pnm n`ar fi rimat :-s.
Cand femeia tace, nu o intrerupe happy
O sa ma vezi cum cad tipand cu toata gura love struck.iar tu de la balcon o sa imi faci cu mana!batting eyelashes
Lacrima este testamentul unui îndragostit big grin.
Cum poti avea vise cu prietenul meu stiind ca esti urata happy?
Vreau sa-ti simt buzele calde pe gât love struck. Sa uitam trecutul si s`o luam de la`nceput love struck`!
Sarutul tau inca il mai simt pe buze =p~, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti big grin, lasa`ma sa fiu langa tine smug, atunci cand te trezesti love struck!
Vin`o cu mine;>. Haii` sa fugim in noapte. =p~. Inchideti tellu` sh zile la toti bye-bye prin soapte smug.
Nu cred ca le-ai mai vazt pastea :*. Unele sunt facute de mine happy. Funda?

3 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| AdrianGabriel a răspuns:

Daca in visele mele ar fi un nor care ar obtura orice altceva pentru a lumina ceva, acel ceva luminat ai fii tu. Bun?