| PaulStefan74 a întrebat:

Astazi cand am pornit calculatorul toate aplicatiile erau mai mari si abia incapeau in ecran, si pe google se vedea ca si cu zoom. Am incercat sa dau rezolutia mai mare dar e pe maxim(1280x1024). Ce pot face sa-si revina la normal?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai o posibilitate foarte simpla: tii apasat Ctrl si dai - (minus), pana revine la normal.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate ai intrat in modul safe.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Reinstaleaza driverele la placa video sigur asta este solutia in cel mai rau caz reinstaleaza windowsu si apoi driverele