| GheorghiE69 a întrebat:

Am pornit calculatorul ca in fiecare dimineata si pictogramele erau mai mari ca de obicei si am unblat in rezolutie (am win 7). dupa asta am observat ca totul era mai mic (nu se observa deloc, foarte putin). Bun! Si la un moment-dat am pornit CS-GO si inainte sa imi apara "introul" jocului mi-a scris ca ar trebui sa pun resolutia 1280x1024 (in joc se vede ca dracu)
Nu stiu ce sa fac sad

4 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Reinstaleaza driverele de la placa video!

| GheorghiE69 explică (pentru PanaceuUniversal):

Dar doar in cs-go se intampla asta - adica se vede ciudat sad

| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca sa schimbi din 90 dpi in 120 sau mai mult.

| GheorghiE69 explică (pentru Made_Self_1995):

Dpi-ul nu e la mouse - si cum il schimb?