| danycosty a întrebat:

Deci astazi de dimineata am intrat intr-un joc.Acesta s-a blocat si a iesit din el cu rezolutia imensa, chiar daca la proprietati spunea ca era cea normala.
Monitorul meu are o problema.Nu accepta rezolutii mai mari de 1280x1024.Astfel am dat din greseala o rezolutie mai mare de aceasta si ca sa revina la normal trebuia sa astept un interval parca de 10 secunde. Uff ce ghinion...Am dat enter din greseala adica "yes", deci am acceptat rezolutia aceea prea mare.Tot incerc de 2 ore sa dau macar din greseala orice alta rezolutie mai mica.Deci pot sa schimb rezolutia calculatorului fasa sa trebuiasca sa intru in acel cont si fara sa fac windows-ul? Intrebarea aceasta v-o scriu din "safe mod network". Funda! Funda! Funda! Mi-ati fi de mare ajutor!

2 răspunsuri:
| danycosty explică:

Aaaaaaaaa si am uitat sa zic! Nu voi folosii safe mod pentru ca:
-nu pot folosii nimic in afara de internet,
-nu pot sa folosesc cd-uri/DVD-uri(nu pot intra sa vad fisierele din el)Ajutatiimaa pls pls pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am zis azi ce poti face... dc nu ai incercat sa faci alt cont?