| GeorgeMih0 a întrebat:

Aveam o aplicatie in telefon si mi.a sters.o cineva si nu am idee cum se chema. era de curatat telefonul de virusi si scria cv de genu: cu un click cureti. parca. Multumesc, funda.

4 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Cred că te referi la Clean Master.

| GeorgeMih0 explică:

Nu la clean master. Era un cerc cu albastru si scria optimizare cu un click. cv de genu. Cand curata aparea de parca tragea programele in el. nu stiu sa explic. Zici ca le aspira.

| Ayy123 a răspuns:

Du speedbooster, Iobit care?

| agent003 a răspuns:

Crede-ma programele astea nu sunt bune, intreaba cei de la reparatie gsm si iti va spune la fel