| anonim_4396 a întrebat:

happy Azi mi-am cumparat pentru PSP un card nou de memorie si usb, dar am incercat toata ziua sa imi downloadez jocuri gratis.Ma puteti ajuta? Pas cu pas daca se poate.
P.S.: Pspul a fost decodat. Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Daca psp-ul este decodat(daca nu este decodat nu o sa mearga) :
-Intri in meniul PSP-ului tau la setari si intri la system settings(cu cardul cel nou in el) si ii dai format memory stick.
-Downloadezi jocuri de pe un site gen : http://www.pspshare.org/
-Jocul o sa se descarce in format iso(o sa aiba imaginea de la daemon tools) sau arhivat(si il dezarhivezi)
-Conectezi psp-ul la pc, intri in el si cauti un folder pe care scrie -ISO-, daca nu e, creezi tu un folder cu numele ISO si pui acolo jocul. Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma intrebi. Funda?

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Pai ce nu stii sa faci? Descarci jocul in format.iso sau.cso, il bagi pe cardul de memorie si joci happy