| LostHappiness a întrebat:

Am nevoie de un kit de instalare pentru un adaptor al cardului de memorie. Arata ca un fel de stick in care se introduce cardul, nu e un card mai mare. Cand l-am cumparat nu am primit nici un CD, ma puteti ajuta voi? Multumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
| serjju a răspuns:

Bagi cardul in adaptor si adaptoru in cititoru de card baftaa FUNDA?

| LostHappiness explică (pentru serjju):

Si daca imi mergea asa crezi ca mai puneam intrebare pe site de un kit de instalare? straight face Imi zice "USB device not recognized." Ce sa fac, sa il bag la TV? straight face

Nu mai dati raspunsuri decat daca va pricepeti si intelegeti intrebarea, va rog eu mult.winking