| flavia31 a întrebat:

Buna TPU azi mi-am pierdut telefonul la scoala l-am uitat in banca dar de obicei femeia de serviciu intra sa faca curat si baga tot ce gaseste in dulap. Credeti ca mai am sanse sa-l gasesc maine? Funda! Va rog raspundetim

3 răspunsuri:
| Simina1619 a răspuns:

Maine e sambata! Poate, daca nu-l gasesti vorbesti cu femeia de servici. Daca nici ea nu stie, vorbesti cu diriga/dirigu!

| RaresPC a răspuns:

Ai sanse destul de mari sa il gasesti avand in vedere ca maine e sambata si copii nu intra in scoala dar daca femeia de serviciu e mai nesi nu cred ca recunoaste daca l-a gasit

| andrrey000 a răspuns:

Mai gasesti o pl, pe foamea asta nici mata nu ti l-ar mai da daca l-ar gasi