| Andreeadeea23185 a întrebat:

azi mi-am uitat telefonul la scoala in pupitru o sa il mai gasesc maine sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de cat esti de norocoasa sau de ghinionista din nastere. Totul depinde doar de hazard intr-o astfel de situatie. Bafta. big grin

| Andreeadeea23185 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai in mare ce am uitat la scoala am gasit. Dar a trebuit sa merg devreme. Stiu ca daca nu il fura nimeni o sa il gasesc probabil, avand in vedere ca de dimineata sun copiii de gimnaziu.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Andreeadeea23185):

Bineinteles ca maine dimineata va trebui sa fii prima care intra in respectiva sala de clasa. Procedand astfel in mod sigur iti vei gasi telefonul. Succes!

| Andreeadeea23185 explică (pentru corbulalbrosu):

L-am gasit rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Andreeadeea23185):

Felicitari. Probabil ca iti va fi invatatura de minte si de acum incolo vei fi mult mai atenta in tot ceea ce faci. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeadeea23185):

Ai avut noroc. De regula femeile de servici fac "curat ". laughing