| Katyk3229 a întrebat:

Buna TPU.
Azi pe Instagram mi-a apărut o notificare in care spunea ati tins limita de urmăriri pe zi, n-am reusit sa citesc tot deoarece a dispărut. Acum nu pot da follow, eu urmăresc 1902 persone si daca mai dau follow rămîne tot la 1902, e doar o avertizare? O sa-mi închidă contul? Niste informatii?

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Cum naiba ca is care au si peste 2.000?!

| MaryMaria333 a răspuns:

Aa cred ca stiu de ce. Ca aia cu atatia la follow au cont profesional. Incearca'l! Eu stiu n persoane de rand care au.