| Marcel12389 a întrebat:

Nu am mai mai întrat pe contul de Instagram de vreo 4 ani și vreau sa intru din nou. Vreau sa precizez ca acel cont nu este șters de către Instagram... încă. Toți cei pe care ii am la follow vor primi notificare ca m-am intors sau?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Da te vor vedea activ si vor primi o notificare ca esti activ

| Marcel12389 explică (pentru brokxy):

Pei... Si eu nu prea vreau asta. Vreau doar sa intru și sa vad cum mai e. Dar nu vreau ca acele persoane sa primească notificare.

2 răspunsuri:
| DonSebastian a răspuns:

Nu, dar vor vedea daca dai like