| AnonimusGate a întrebat:

BUNA TPU! Caut un cablu in genu asta http://www.ebay.com/......1136446143 numai ca mufa sa aiba 4 pini si nu gasesc imi trebuie la un mous cablul asa are mufa ianuntru mousului cu mufa diaia alba ca in imagine numa cu 4 pini nu cu 5 pini ca acolo. Se poate cumpara mufa dinaia? Si sa i pun eu inauntru firele ca am un cablu de mous numa ca are fire la sfasit 4
Unde sa caut?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Merge si ala. Al V-lea e de masa, nu ai treaba cu el(nici nu e folosit, il lasi nefolosit).

4 răspunsuri:
| AnonimusGate explică (pentru sltlp):

Si unde pot gasi cablu dinasta in Romania?

| sltlp a răspuns (pentru AnonimusGate):

Dar de ce nu comanzi de pe ebay? e mai convenabil...

| AnonimusGate explică (pentru sltlp):

Pai transportul cat i

| sltlp a răspuns (pentru AnonimusGate):

2.5$ transport daca iei o bucata. Daca iei 2 bucati, o sa fie 3.5$ transport. 3 bucati: 4.5$ transport. O sa dureze ceva. Mai exista si transport mai rapid, dar nu merita sa dai 20$ pe transport.