| Stefan1993 a întrebat:

Vreau sa va intreb... Voi ce ati alege, daca ati avea bani si ati vrea sa luati un mouse bun? Ce mouse ati lua dintre : SteelSeries Sensei si Logitech G500? ( Mai mult pentru CS si CALL OF DUTY )? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Sincer, iti recomand SteelSeries Xai, il am de cand a aparut si este genial. Sensei este cam tras de parhappy Maine poimaine vor aparea mousi cu camera foto incorporata, din data ce procesor le-au pus, le vor pune si tastatura happy Am experienta de 8 ani in PGL si stiu ce vorbesc. Dar desigur, alegerea iti apartine in totalitate.

| Stefan1993 explică (pentru aLiaLi):

Da-mi id tau de mess te rog big grin sa vorbim despre "mousi" laughing

3 răspunsuri:
| AnonymousSs a răspuns:

Logitech G500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mouse Microsoft ARC Touch USB