| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Buna,TPU! Ce aplicatie pentru muzica as putea sa instalez de pe Magazin Play pentru un telefon Samsung J1 Mini Prime? Multumesc!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca te referi la reproductor, folosesti cel ce vine inclus. Daca nu e vorba de a reproduce muzica te rog fii mai concreta.

| Elena_Maria_1993 explică (pentru gelu1970):

Nu ma prea pricep la informatica, si nici nu prea am inteles la ce te referi......singurul lucru pe care pot sa ti l spun este ca vreau sa descarc o aplicatie muzicala, pentru telefonul meu, astfel incat melodiile sa ramana in el

| gelu1970 a răspuns (pentru Elena_Maria_1993):

Tu vrei sa descarci muzica in telefon?

| Elena_Maria_1993 explică (pentru gelu1970):

Da!