| jethebest a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre site-ul cel.ro,pot sa am incredere in el, as vrea sa cumpar un laptop de pe site si nu as vrea sa iau teapa pentru ca laptopul costa intre 2000-2500 lei.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IceVirus a răspuns:

Este SUPER. De acolo mi-am luat tableta, si e super buna. Dar iti recomand eMAG, are transport gratuit. Oricum este sigur site-ul! Garantat!winking

| Predator30 a răspuns:

Nu stai linistit sunt ok ca firma doar ai grija ca transportul il platesti, si vezi s-ar putea sa iti lipseasca ceva pe acolo ori cd de instalare sau altceva daca il iei prin curier, se mai intampla, eu ti-as recomanda sa iei de la EMAG, FLANCO sau ALTEX sper ca te-am ajutat succes...eu de la EMAG cumpar de vreo 1 an si sunt foarte buni si ai si transport gratuit

| HinaOnBike a răspuns:

Da,poti avea incredere in situl acela, eu mi-am comandat un laptop bun de acolo.Succes si la multi ani!

| jethebest explică (pentru Predator30):

Pe cel.ro sunt niste laptopuri mai ieftine in comparatie cu eMAG, si eu pana acum am cumparat de la eMAG. apropo sunt ceva reduceri de 1 ferbr?

| Predator30 a răspuns (pentru jethebest):

Precis o sa fie...Cam de maine incep sa fie reduceri cam peste tot, urmareste si ai rabdare nu te grabi, si eu am un laptop si sunt foarte multumi de el..eu niciodata nu am avut incredere in cel.ro asta e, e parerea mea acum tu faci cum vrei

| JusticeForCraiova a răspuns:

Iti recomand sa iei de la eMAG, mult mai sigur.

| Durac_Vasile_1986 a răspuns:

Sa nu aveti incredere in Cel.ro ca atunci cand comanzi online nu vei vedea banii decat dupa 3 saptamani