| iulianwyy a întrebat:

Salutare tuturor! as vrea sa stiu daca cel.ro este un site de incredere cand vine vorba de smartphone-urile refurbished. vreau sa imi iau un iphone XR refurbished si pe alte site uri am citit ca ar fi teapa, ca merge prost, etc. Voi ce parere aveti? Daca aveti vreun obiect refurbished, cum functioneaza? Este de incredere? Multumesc anticipat, dau funda happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand intotdeauna un Samsung nou, in loc de un iphone uzat!

| sierra1 a răspuns:

Site-ul e ok, produsele in garanție deci n-ai motive a te teme

| mihai69 a răspuns:

Cel.ro sunt ok.
Și electronicele refurbished de obicei, la fel.
Oricum, în caz că nu ești mulțumit, poți face retur sau apelezi la garanție dacă totuși ai decis să păstrezi telefonul după trecerea termenului de returnare.