| Saskesai a întrebat:

ce program sau site unde as putea sa-mi las poze sau niste fisiere pentru tot restul vietii sa zicem asa care sa ramana acolo si sa le iau oricand stiti? In afara de stick sau asa, nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zic

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Mega.nz
iti ofera 50 GB gratuiti

Daca ai mai multe emailuri, poti sa iti faci mai multe conturi (totusi, eu nu mi-as face 10-20 de conturi aiurea doar pentru a avea acces la cate 50 de GB in plus).

Eu am 3 conturi, 150 GB, imi tin o parte din pozele din concedii si documentele importante.

Are si functie de partajare dar nu e atat de interesant pentru ca poti partaja doar cu alti useri ce folosesc serviciul Mega.

Si daca esti dispus sa platesti ceva, pentru 5 euro ai 200GB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google drive

| GPA a răspuns:

Drive Cloud! Safe și bun, poți partaja și cu alții pozele
sau orice dorești tu, prin
permitere de link
: httpsoogle.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.google.com/......9920981438

| Sarrya a răspuns:

OneDrive, Dropbox, Google Drive (recomand).

Bula
| Bula a răspuns:

Cele mai longevive poze pastrate pana in prezent au fost facute PE HARTIE, cu peste un secol si jumatate in urma.
Cred ca ti-am si dat raspunsul FUNDAl la intrebare. happy