| bfvhjcv a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri pe care as putea sa decupez poze? dar nu as vrea un program pe care sa il downloadez ci un site, ca am vazut ca am primit numai programe de descarcat, in afara de unul.multumesc mult.

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti un site!
Foloseste PhotoScape daca il ai
daca nu il downloadezi de pe net.
Dupa c l-ai instalat dai la editor sus, cauti poza si sub ea acolo sunt niste butoane home/object/crop/region si tu dai la crop big grin
Sau daca vrei sa furi vreo poza si nu stii cum folosind photoscape-ul faci un print screen. Dai acolo la screen capture faci printul apoi decupezi poza care o vrei si o salvezi!
Nu e greu big grin
Sper ca te-am ajutat!
Andreea! kiss