| SaRRaMea a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot pune parola la un folder care este intr-un stick. Adica am un stick cu proiecte pe el cu poze cu niste fisiere si un anumit dosar doar unu de pe stick as vrea sa ii pun parola, dar nu stiu cum. Cine poate sa imi dea cel mai bun site de instalat un program pentru a face sa fie un dosar de pe stick sa fie cu parola. Va rog frumos.

Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"folder lock "! Altfel iti trebuie Windows 2000 sau 2010 server pentru a putea parola separat directoarele.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca il ai pe stick la ce iti mai trebuie parola? Te controleaza cineva prin buzunare dupa el?
PROGRAM DE PAROLAT UN FOLDER/FISIER...Cu EncryptOnClick
Programul EncryptOnClick este foarte mic si il poti descarca de aici: http://storage0.dms.go4it.ro/......-setup.exe Uite un tutorial cu el aici: http://www.go4it.ro/......r-3559738/ Pentru a parola un folder deschide aplicatia, la rubrica Encrypt da click pe Folder, si introduci o parola de 2 ori. Aceasta parola o sa iti fie ceruta cand vrei sa accesezi folderul criptat si blocat prin parola. E simplu de folosit. Bafta!