| Kinda a întrebat:

cine stie un corector care sa iti corecteze greseala gramaticala din limba Romana? ceva sistem cum are TPU, am nevoie pentru ca nu sunt Roman si nu stiu sa scriu corect despartit si etc, asa ca cine stie un corector gramatica? si sa nu iti corecteze doar ă î etc, sa iti corecteze si greselile, multumesc acord funda celui care imi gaseste.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi măi Alex, dacă tot le știi tu pe toate, se poate să nu știi că orice editor de text are și un corector automat?!?