| Stratulat_Ilie_1996 a întrebat:

de ce laptopul meu nu ma mai anunta cand se termina bateria ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Fa asa: Clic drept pe iconita bateriei,
-Optiuni de alimentare
In dreptul a ce este bifat clic pe:Modificare Setari Plan
-Modificare setari de alimentare complexe
Apare o fereastra mica, cobori pana jos unde vei vedea: Baterie
-clic pe +(plus) apoi la: Notificare baterie descarcata iar clic pe +
- acolo vei vedea: dezactivat - clic pe ea, clic pe sageata, clic pe: Activat, se aplica si OK!
Bafta!

5 răspunsuri:
| Christopher_Marian_1990 a răspuns:

Depinde pe ce rulezi, ce tip de OS(Sistem de operare) folosești?

| Stratulat_Ilie_1996 explică (pentru lpavel):

Mersi mult

| Stratulat_Ilie_1996 explică (pentru lpavel):

Si inca ceva de la o vreme brauserul se deschide cu un fel de recalame si nu stiu cum sa le inlatur nu stii vreo solutie am sters un brauser si am scos altul si tot asa face poti sa ma ajuti si cu aceasta

| lpavel a răspuns (pentru Stratulat_Ilie_1996):

Pentru asta trebuie sa stii ce programe sunt instalate in pc... dar te poti uita sa vezi daca le recunosti:
-clic Panou de Control
-la Programe sau Programe si Caracteristici=nu mai stiu exact cum scrie in windows8, vei da clic pe: Dezinstalati un program = si vei cauta ce crezi tu ca nu e instalat de tine, vei dezinstala! Bafta!