| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! Cer ajutor am o problema cu pc-ul (laptopul) cand mi se termina bateria mi se inchide monitorul (este normal) apoi se inchide si apoi reporneste singur.
ajutati-ma va rog
multumesc

1 răspuns:
| katalyn940 a răspuns:

Poi faci cea mai mare greseala...NU STA CU BATERIA IN LATPOP daca acesta e la incarcat nu sta cu bateria in el...nu e bine deloc! daca vrei faci altceva:
1) faci ce vrei pe el cu bateria in el DAR NU in priza
2) scoti bateria si il lasi mereu in priza( asa nu ti se uzeaza nici bateria si poti pleca undeva intr-un concediu unde stii ca ai pe ce te baza. Succes sper ca te-am ajutat happy