| AlexXx15 a întrebat:

TPU, de curând mi-am spart telefonul, un LG L5 II, și touch-ul merge, dar display-ul rămâne negru, acum problema e ca toate contactele sunt pe el, nu pe Sim și nici modul dezvoltator nu e activat, cum as putea sa fac rost de ele, fără sa fiu nevoit sa schimb ecranul? Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Charl a răspuns:

Daca nu ai setat telefonul sa se conecteze la calculator fără confirmare, nu poti. Daca da, atunci sunt destule aplicatii care iti pot salva datele din telefon.

| AlexXx15 explică (pentru Charl):

Se conectează, dar nu poți lua contactele fără debugging mode enabled

| AlexXx15 explică (pentru Charl):

Pai se conectează, doar ca nu pot lua contactele fără debugging mode enabled

| Charl a răspuns (pentru AlexXx15):

Asa e. Daca ti la date, trebuie sa il repari