| レクス a întrebat:

Buna TPU.
De unde stiu daca placa video de pe laptop are driver-ul instalat? Am cautat dxdiag si nu scrie nimic de video.
Daca instalez driver-ul de pe site-ul de la nVIDIA, ii va face rau windows-ului?(intreb asta pentru ca e windows fara licenta, si nu vreau sa intre in 'test mode' sau stiu eu ce)

Răspuns Câştigător
| colleonu a răspuns:

Click Dreapta pe My Computer, Proprietes, Intrii la Device Manager, si intrii la Display Adapters, "expandezi" si dai click dreapta, Proprieties la ce iti apare. Si la Driver Provide iti apare ce fel de Driver ai instalat... Miscrosot, sau NVIDIA... Daca nu te descurci, Descarca asta http://users.atw.hu/colleon/~util/Driver.Magician.rar si te ajuta :-)

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Stai linistit, ia de pe net

| Noone09 a răspuns:

Cu licenta sau fara nu e nici o diferenta doar daca esti progamator e mica dif la cel cu licenta si cel fara dar f mica ne importanta oricum poti lua de le net ca nu pățești nimic

| MaoItsMe a răspuns:

Poti sa downloadezi linistit driveul, nu are nicio treaba cu windowsul, si eu am windows cu crack si mi-am descarcat drive de periferice si nu am patit nimic