| GGM14 a întrebat:

Duminica seara am vorbit pe tinder cu cineva, despre care nu știu mai nimic, decât prenumele, orașul si vârsta. A doua zi am încercat sa intru din nou pe tinder și nu mergea, îmi spune ca nu mă mai pot conecta, ca și cum contul meu ar fi fost închis, deși nu am încălcat nicio regula. Am încercat sa mă loghez și cu Facebook și tot nu mergea. Ba mai mult mi-am făcut și câteva conturi false de Facebook și s-a întâmplat la fel, nu imi dau seama care este problema. Chestia nașpa e ca vreau sa mai vorbesc cu persoana respectiva, dar sunt șanse foarte mici sa mai dau de ea fără cont. Cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Ai 15 ani?

| slayer09 a răspuns:

Asta inseamna ca trebuie sa te orientezi catre alt baiat, soarta nu vrea sa mai vorbiti big grin

| Jannah a răspuns:

Nu mai poti rezolva nimic, cei de la tinder isi bat joc de voi laughing

| GGM14 explică (pentru TrustMeIKnow):

Da