| Catrice a întrebat:

Cum scap de hackerii din contul meu TPU?
De câteva zile cand se întâmplă să fiu deconectata după știu eu câteva ore sau a doua zi după ce ma conectez după ce vad 2-3 întrebări sau notificările, când dau sa ma loghez înapoi nu merge decât după o ora sau mai mult. În același timp am încercat pe alt browser și merge. Apoi nu mergea pe nici unul, am încercat pe telefon, unde mergea. Apoi nu mergea pe telefon, mergea pe primul browser. Chiar acum se întâmplă asta și chestia e ca nu am pățit cu alte conturi ca sa zic ca e problema de browser.
Ce le pot face la hackeri, server sau cine o fi de vina?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Notifici contactul de aici, jos de tot vezi ca apare

| Drimmero a răspuns:

Hackeri pe TPU? Buna gluma.

Cu siguranta sunt doar bugg-uri si doar atat, nu te speria.

| Celcestietot a răspuns:

Foarte probabil să nu te fi ochit hackerii. Si mi-e mi-a dat logout, chiar acum la 15:00, dar asta pentru că nu bifasem căsuța de rămas logat 7 zile în cont. Când se mai întâmplă, cauza poate proveni de la cei care administrează siteul, că mai rezolva un bug sau bagă un update, ori li se opriseră curentul și a pornit generatorul.

| SilentRain a răspuns:

Schimba parola, cred ca e o problema la servere
Nici un hacker nu si-ar bate capul cu un cont inutil

| Endoryus a răspuns:

Cu desene la avatar si minte de 15 ani, clar ai milioane bune in conturile din Caraibe si esti tinta perfecta a celor de genul.

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Nah ai greșit, sunt în Elveția toate conturile, aici aproape de minehee hee perfect, unul exclus din lista de suspecți.

| Bruno92 a răspuns:

Te uiți prea mult la desene, nu cred că ești așa de importanta. cine și ar pune mintea cu un copil aerian

| Catrice explică (pentru Bruno92):

Persoanele care au răspuns aici poatehee hee

| Bruno92 a răspuns (pentru Catrice):

Da tu nu erai parca din Timișoara? Te ai mutat în Elveția? happy

| Catrice explică (pentru Bruno92):

rolling on the floor de unde ai dedus tu ca sunt din Timișoara când niciodată nu am spus asta.
Și ce, miliardarii care au conturi prin diverse tari locuiesc acolo?

| Bruno92 a răspuns (pentru Catrice):

Credeam că ești din Timișoara. Bafta cu hackerii :*