| anonim_4396 a întrebat:

Duminica, cand am încercat sa intru in contul meu de Quiz up si mi-a zis 'device forbidden'. Cand le-am dat e-mail au spus ca daca acest lucru apare, înseamnă ca ți-au blocat contul pentru încălcarea regulilor (limbaj licențios) Nu am încălcat nici o regula si cand am încercat sa fac un cont nou, acelasi lucru s-a intamplat. Am încercat sa șterg aplicație si s-o instalez la loc dar tot acelasi lucru se întâmpla. Ofer funda

2 răspunsuri:
| holyGuard3 a răspuns:

Incearca sa dai un format la telefon si apoi instaleazo din nouwinking

| MaryWinchester a răspuns (pentru holyGuard3):

Stiu ca poate voi suna ca o tâmpită, dar cum fac asta pe iOS 8?