| Justmeale2345 a întrebat:

Eu am un Allview X3 soul lite. Cand imi deschid telefonul, pe ecranul de blocare, daca glisez, am mai multe poze de fundal. Stiti cum pot sa fac ca sa am doar o singura poza de fundal pe ecranul de blocare?

3 răspunsuri:
| blood0593 a răspuns:

Mergi la ce poza vrei si selectezi Setati ca-->Fundal-->ecran blocare(banuiesc ca are Android)

| Justmeale2345 explică (pentru blood0593):

Pai se seteaza poza, dar in continuare am mai multe poze cand deschid telefonul

| blood0593 a răspuns (pentru Justmeale2345):

Atunci seteaza poza respectiva pe tot ce se poate...eu fac cum am scris mai sus si nu mai imi apar alte imagini, doar ce selectez